Subiecte din
Fitness

Metode, principii si...

vreau sa slabesc

sanatate-frumusete

oferte

KANGOO JUMPS

stepper sau bicicleta?

sali de fitness

fetele din ziua d azi

fitness fete

as vrea si eu sa slabesc?

oare poti slabi fara efort prea mare?

Toate forumurile Sport Fitness

ioniet

Postat pe: 22 Noiembrie 2008, ora 20:57

eu am slabit, dar nu fara efort... am mancat cat sa nu mor :P
si sport..
din pacate, acum nu prea mai am timp de sport..dar reusesc sa ma mentin

inul

Postat pe: 23 Noiembrie 2008, ora 21:25

mentinerea este mai grea pentru mine. cum m-am lasat de cura am pus in 6 luni tot ce am dat in doua luni, si o mentinere de de 4 luni. trebuie sa avem grija ce mancam zilnic. trei mese pe zi sunt ideale, luate cam la acelasi ore zilnic. dar este greu, din cauza programului zilnic.
multa bafta fetelor.

mihaela veronika

Postat pe: 26 Noiembrie 2008, ora 19:57

daca ai ambitie si iti doresti cu adevarat se poate...

ioniet

Postat pe: 27 Noiembrie 2008, ora 16:37

ambitia asta.... cand am, cand nu am
uneori am asa o ambitie si ma si tine vreo 2 saptamani.. ca apoi sa ma ingras si sa am o pofta de mancare... pfff

carmy

Postat pe: 27 Noiembrie 2008, ora 16:40

e suficient sa renuntati la paine! eu am slabit 5 kg intr-o luna fara nici un chin!am renuntat la paine!daca as putea renunta si la dulciuri....

merlyn

Postat pe: 27 Noiembrie 2008, ora 16:46

daca vrei sa sti mai multe despre pachetul clean 9 contacteaz-ma pe www.marian_dumitru2003@yahoo.com.

rovitalclinic

Postat pe: 27 Noiembrie 2008, ora 22:59

Pt a slabi fara efort incercati si electrostimularea, ultrasunete si vacuum. Se obtine remodelare corporala demna de invidiat!

geoana

Postat pe: 6 Decembrie 2008, ora 18:25

si efecte negative nu sunt, se gaseste in farmacii?

GHIN ELE

Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 17:49

Da, se poate. Acum depinde sii cat vrei sa slabesti si in cat timp. pentru detalii intra pe Id ghinitaelena@yahoo.com sau telefoneaza la 0744771107 ; 0762213748.

GHIN ELE

Postat pe: 7 Decembrie 2008, ora 17:51

Acum depinde sii cat vrei sa slabesti si in cat timp, dar totusi se poate. Pentru detalii intra pe ID ghinitaelena@yahoo.com sau telefoneaza la 0744771107 ; 0762213748

donalenuta

Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 20:35

Nu cred ca se poate slabi fara efort.Trebuie sa ai ambitie si vei slabi.Fara zahar,paine,fainoase in general,carne de pasare fara pielita fiarta cu sare mai putin,peste tot fiert,salata verde sau varza.

sweetyonela

Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 20:40

poti slabi fara efort daca tii regim carne fiarta, fructe , si tot ce faci de mancare foloseste numai ulei de masline nu are garasimi

ENAM

Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 20:52

....cred ca dieta Monty e o solutie ,practic te rezolva si fizic si mental pentru ca el {m.Montignac},explica fenomenul {la nivel de asimilatie,transformare grasime depusa in calorii,rolul insulinei, etc,} si important...nu e o cura de slabit, in final e un mod de viata....cunosc pe cineva care a slbit in 3 luni 16 kg....merita... gasesti inf. pe google ..ii mai spune si regimul disociat..

adielisa

Postat pe: 1 Februarie 2009, ora 13:58

ww.da-slabire.ro intra si vezi mai multe detali

Klapka

Postat pe: 1 Februarie 2009, ora 19:51

De la: adielisa, la data 2009-02-01 13:58:42

ww.da-slabire.ro intra si vezi mai multe detali

ce am gasit pe site-ul tau
"Scuza: Trebuie sa fac exercitii pentru a slabi si nu vreau.
Realitate: Exercitiile sunt bune pentru corpul tau dar...
Avantaj: Nu aveti nevoie de exercitii pentru a slabi cu programul nostru."

mi se pare de o nesimtire rara sa promovezi afirmatii false, mai ales ca spuneti ca "rezultatele se mentin in timp".

zanika

Postat pe: 10 Februarie 2009, ora 18:36

pt a slabi ai nevoie de sport nu poti slabi fara a face sport........eu am inceput un regim dat de doctor si nu am inceput sa slabesc pana nu am facut sport

redfusion

Postat pe: 11 Februarie 2009, ora 14:08

Eu sunt de parere ca fara efort nu se poate slabi. Trebuie sa fie un efort constant, pe langa care o dieta bine gandita, care sa ne aduca necesarul de vitamine zilnic. Eu m-am apucat sa tin dieta din revista "femeia de azi", in fiecare saptamana ei publica alt meniu, timp de trei luni. Nu am slabit enorm de mult, in 2 saptamani 4 kg, dar sunt multumita, ca am incercat si dietele minune prin care am slabit n kg intrun timp foarte scurt, kg care le-am acumulat la loc intro perioada foarte scurta.
Mai bine incet si sigur!

redfusion

Postat pe: 11 Februarie 2009, ora 14:10

NU exista asa ceva...au impresia ca lumea e proasta. Fara efort fizic, chiar si 30 de min zilnic, nu poti face nimic. In prima saptamana poate poate scapi de 1-2 kg, se golesc rezervele, insa dupa aceea SPORT -ul e legea!

redfusion

Postat pe: 11 Februarie 2009, ora 14:12

De la: deea crys, la data 2008-11-03 15:18:38

cik s poate... ....dar nu mi s-a intamplat niciodata

Nici nu o sa ti se intample . Fara sport iti distrugi doar organismul nealimentandu-te corect!

rusmrs

Postat pe: 11 Februarie 2009, ora 14:17

Buna loome... cred ca sunt prima data pe aici.. am vazut ca aveti un subiect f interesant.. cum sa slabesti..cu sau fara efort, o dieta de lunga sau scurta durata..etc.. frumos subiect..dar pe mine ma intereseaza...cum pot sa ma ingras fara efort??

Postat pe: 6 Martie 2009, ora 00:52

redu mancarea si ve-ti slabi f repede si cel mai mult nu manca seara

lordracula

Postat pe: 6 Martie 2009, ora 01:49

te aude

GHIN ELE

Postat pe: 11 Martie 2009, ora 18:41

Buna. Esti una dintre cei multi. Poti fi una dintre cei care reusesc. Programe personalizate de control al greutatii iti stau la dispozitie. Intra pe :www.nutritie-pentru-toti.ro pentru detalii. Sanatate si succes. E. Sonohat

GHIN ELE

Postat pe: 11 Martie 2009, ora 18:43

Buna. Esti una dintre cei multi. Poti fi una dintre cei care reusesc. Programe personalizate de control al greutatii iti stau la dispozitie. Intra pe :www.nutritie-pentru-toti.ro pentru detalii. Sanatate si succes. E. Sonohat

rovitalclinic

Postat pe: 15 Martie 2009, ora 11:55

Buna ! Se stie ca dieta neinsotita de efort fizic pe anumite grupe musculare ( coapse, abdomen etc) da rezultate doar pana la un punct. Slabesti cateva kg, apoi intri in faza de platou; dar ceea ce este periculos este faptul ca , odata cu stratul de tesut adipos, pierzi si tesut muscular. Devii nervoasa si vlaguita, fara tonusul muscular !
Deci, secretul este sa tii o dieta si sa faci nitica gimnastica, fara efort, daca se poate !
Se poate gimnastica fara efort?
Da, se poate, sa stimulam prin electrostimulare si ultrasunet grupele musculare de pe coapse, talie, solduri etc.

In felul acesta se face remodelarea corporala pe portiuni. O sedinta de electrostimulare de 40 minute echivaleaza cu 6 ore de fitness intensiv.

Amanunte aveti la www.reflexoterapie.esrl.ro
sau la rovital_clinic@yahoo.com

Sa auzim de bine !

desert plant

Postat pe: 3 Iunie 2009, ora 18:50

Slabeste folosind DESERT PLANT!!!

In atentia celor care mai cred ca DESERT PLANT este doar un produs care se inscrie in coada celor care nu au rezultate..cunosti pe cineva care incearca un alt produs pentru slabit in momentul de fata?ai sansa de a-i arata ca DESERT PLANT este altceva..acum se distribuie gratuit cateva mostre din acest produs pentru a vedea exact diferenta de calitate si efectul ce-l poate avea un produs intradevar creeat pentru a va ajuta sa slabiti..
id messenger: desert.plant

slimfit

Postat pe: 23 Iunie 2009, ora 14:50

fara dulciuri, fara paine, FARA SUCURI DIN COMERT,miscare de orice fel, preferabil cardio (alergare),apa plata multa.asa vei slabi repede ;:)

slimfit

Postat pe: 23 Iunie 2009, ora 14:54

de aceea, pt a nu te infometa,organismul are nevoie si de dulce, grasime, etc.,deci: cea mai buna dieta,mananca din toate, dar putin:) eu asa slabesc, ma mentin, bine, si fitness.(daca poti).

amedeo mihai

Postat pe: 12 Septembrie 2009, ora 16:19

DOAMNELOR SI DOMNISOARELOR VE RECOMAND O CURA DE SLABIRE SANATOASA CU PRODUSE NATURALE -- CU ACEST PROGRAM PUTETI SLABI - REDUCE CELULITA CU 5 - 7 Kg IN 9 - 10 ZILE DACA SE RESPECTA PLIANTUL CARE SE GASESTE IN ACESTA TRUSA ----------- Clean & Lean Combo Pack - cod 216
Programul nutritional "Clean & Lean" inseamna regim alimentar si exercitii fizice. A fost conceput pentru a va determina sa deveniti constructorii propriei sanatati si stapanii propriei greutati. Va arata ce inseamna alimentatia sanatoasa si controlul unei diete. Exista in doua variante: Clean 9, care declanseaza procesul de eliminare a toxinelor "curatind" organismul de chimicale, si Lifestyle 30, care continua acest proces, si "arde" depozitele de grasime ajutandu-va sa dobanditi greutatea dorita, si invatandu-va sa o mentineti.

Pachetul Clean 9, recomandat pentru o perioada de 9 zile, contine:
- Aloe Vera Gel - 3 recipiente de 1 litru
- Forever Lite - pentru substituirea meselor (vanilie)
- Forever Garcinia Plus (70 capsule)
- Forever Bee Pollen
- 1 shaker
- 1 centimetru de croitorie.
Clean & Lean 9 stimuleaza procesul de eliminare a toxinelor, curatind organismul de substantele chimice daunatoare.
PENTRU A PROCURA ACEST PROGRAM MA PUTETI CONTACTA LA TEL. - 0747.176.811 - 0723.506.937 - 0765.437.394 -- AMEDEO MIHAI --- mihaiamedeo@yahoo.com --- SI PENTRU ALTE PROBLEME DE SANATATE VA POT RECOMANDA DIFERITE PRODUSE NATURALE CARE AU DAT SI DAU REZULTATE FOARTE BUNE ,MAI MULTE DETALI GASITI SI PE BLOGUL MEU COPIATI ACEST LINK LA ADRESS ---- http://flpaloeveradistribuitori.blogspot.com

gyorgya

Postat pe: 6 Octombrie 2009, ora 19:45

MASAJ LA DOMICILIUL MEU SAU AL CLIENTEI.maseuza calificata in masajul somatic..masa de masaj,cearsaf de unica folosinta,uleiuri si creme speciale pentru tipul de masaj pe care il doriti.anuntul este valabil doar pentru doamne si domnisoare.date de contact: massage.time1@yahoo.com BUCURESTI .ROG SERIOZITATE

Redutti.ro
Postat foarte recent

59.00 de lei cu reducere de 64% Pregateste-ti masina pentru sezonul cald la Autoserv Lujerului! Vino la Autoserv Lujerului pentru o revizie / verificare din bara in bara, pentru doar 59 de lei in loc de 165 de lei si ai garantia ca vei putea circula in maxima siguranta ! Primesti si 3 bonusuri !

Raspunde
Tipareste topicul "oare poti slabi fara efort prea mare?"
Mergi la:

Cele mai vizualizate albume foto din ultima saptamana pe LumeaeMica

Arhiva LumeaeMica:

Teme de discutii pe forum:
Social ·  Politica ·  Urban ·  Sport ·  IT ·  Leisure & Entertainment  ·  Job ·  Relatii ·  Horoscop ·  Turism ·  Casa & Gradina ·  Moda, Frumuseste & Welness ·  Sugestii si reclamatii ·  Regional ·